Perla Playa

Perla Playa, Bulharsko, Burgas, Primorsko, 13.6.2018, Snídaně
Perla Playa
LM
Termín: 13.6. – 20.6.2018
Změnit termín
Délka: 8 dní
Doprava: letecky (Praha)
Strava: Snídaně
Číslo zájezdu: 134498389
Cena: 7 990 Kč (-36 %)

Informace

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel PERLA PLAYA
Ubytování

klimatizované 2lůžkové pokoje, některé s možností 1-2 přistýlek (pohovka s výsuvným lůžkem), se sprchou a WC, SAT TV, sejfem a menší ledničku, balkonem. 2lůžkové pokoje bez možnosti přistýlky jsou směrovány do vnitro-bloku.


Poloha

menší rodinný hotel v severní klidné části Primorska v bezprostřední blízkosti pláže, cca 700 m od centra letoviska.

Vybavení
klimatizovaná restaurace, venkovní terasa, výtah, WI-FI ve spol.prostorách hotelu ZDARMA, v blízkosti obchody, kavárny, restaurace.
Stravování
snídaně formou bufetu.
Pláž
široká několik kilometrů dlouhá písčitá pláž s postupným vstupem do moře cca 150 m přes písčité duny. Na pláži najdete bary, rychlé občerstvení, sprchy, slunečníky a lehátka si můžete pronajmout za poplatek.


Doplňující informace
hotel s rodinnou atmosférou je díky své poloze vhodný pro všechny věkové kategorie a rodiny s dětmi.
Slevy
dítě do 2 let bez lůžka - ZDARMA, dítě do 12 let na základním lůžku - pevná cena 11 490 Kč, dítě do 12 let na první přistýlce - pevná cena 7 990 Kč, dítě do 12 let na druhé přistýlce - pevná cena 9 990 Kč, osoba od 12 let na přistýlce - pevná cena 10 990 Kč.
Sport
venkovní bazén se sladkou vodou, dětský bazén, vodní sporty na pláži, v blízkosti aquapark (cca 900 m)..
Cena zahrnuje
7x ubytování, 7x snídani, leteckou dopravu, transfer do pobytového místa a zpět, letištní a bezpečnostní poplatek, palivový poplatek, zákonné pojištění dle zákona č. 159/1999 Sb.
Cena nezahrnuje
Možnost dokoupení: cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Vítkovice Tours s.r.o., IČ 44743840.

Ceník a objednávka

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Mapa

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Recenze hotelu

Nahrávám...

Další termíny

CK